Şartlar ve Koşullar

Web Sitesi Kullanım Şartları

http://farukhokenek.com (Web Sitesi diye geçecektir) üzerinde paylaştığımız içerikler, literatürde kabul edilen yöntem ve öğretilerden derlenerek hazırlanmaktadır.

Web Sitesi’nde paylaştığımız içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Paylaşımlarımızdan esinlenip medikal tanı ve tedavi yöntemlerini uygulamaya kalkmamalısınız.

Hastalıklar ve tedavi yöntemleri her ne kadar doğru bilgiler içerse de her hastaya özgü tedavi yaklaşımlarının farklı olabileceği akılda tutulmalıdır.

Ticari bir amaç güdülmeden hazırlanan bu sitede kişisel blog yazıları yazılmaktadır. Tamamı özgün olan içeriklerin kullanılabilmesi kaynak gösterme şartıyla serbesttir. İnternet üzerinde yapılacak alıntılar için Web Sitemize bağlantı verme koşulu vardır.

Yazıların yorum kısmında yapılacak her yorum, yorumcuyu bağlar. Kişi yapacağı yorumun hukuki sorumluluğunu da taşır. Tehdit, hakaret, siyasi propoganda, kişi hak ve hürriyetlerine saldırı gibi durumlarda yorumcu engellenecek, yorumları kaldırılacaktır.

Web Sitesi kişisel bilgi gizliliğine önem verir. Kimsenin kişisel bilgisini 3. Şahışlarla paylaşmayacağımızı taahhüt ederiz.

Saygıyla duyururuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir